Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

NOWY WÓJT W SPICZYNIE ?

Utworzony przez czas odwagi, 22 września 2014 r. o 21:44
1 napisał:
Najprawdopodobniej, choc stuprocentowej pewnosci nie mam, zostal wybrany w demokratycznych wyborach na zebraniu soleckim bez wymaganego kworum-jak na wiekszosci zebran. A Monika zlozyla rezygnacje z pelnionej funkcji.
 No to spoko powodzenia ,generalnie nie znam tego Pana, z tego co wiem jego brat jest Dyrektorem Gminego Osirodka Kultury. Jak pisałem wyżej rzadko bywam w kraju więc zapytam z ciekawość, sprawdza się na stanowisku ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak na razie jest nim lekko ponad miesiac. Wiec chyba sie sprawdza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1 napisał:
Jak na razie jest nim lekko ponad miesiac. Wiec chyba sie sprawdza
 NO   ALE LOGIKA    W CZYM? CO ON MOZE ?  BEDZIE TERAZ DYERKOREM SZKOŁY  SKORO BRAT KIEROWCA JEST DYREKTOREM DOMU KULTURY?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BZDURY GADASZ napisał:
1 napisał:
Jak na razie jest nim lekko ponad miesiac. Wiec chyba sie sprawdza
NO   ALE LOGIKA   W CZYM? CO ON MOZE ?  BEDZIE TERAZ DYERKOREM SZKOŁY  SKORO BRAT KIEROWCA JEST DYREKTOREM DOMU KULTURY?
 siedzi na sesji i sapie, wójcina przyprowadziła go na zebranie, bo wybrała sobie takiego sołtysa, a co ten niby dyrektor jak tam kulture rozpowszechnia dziewczyna bo rolniczej zawodówce i git wszystko ma jeden poziom sprowadzone do poziomu tej władzy i co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za to  wójcica się  zjarała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spojrz na swoje ulomnosci zanim zaczniesz innych oceniać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja sie pytam przed wyborami czy jak nasz Mirek zostanie wybrany Wójtem to obniży namnna polach te studzienki kanalizacyjne, bo jak ja mam kosić zboże kombajnem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt ich nie poobniza bo po to sa tak zrobione by woda tam nie splywala
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rolnik3 napisał:
A ja sie pytam przed wyborami czy jak nasz Mirek zostanie wybrany Wójtem to obniży namnna polach te studzienki kanalizacyjne, bo jak ja mam kosić zboże kombajnem?
 ale to juz byloooooo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ich na niego stać, to niech tam w łęcznej dalej rewitalizację uskutecznia  :) :) ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE napisał:
jak ich na niego stać, to niech tam w łęcznej dalej rewitalizację uskutecznia  :) :) ;)
 Ha, ha strach obleciał, będzie wiekszy jak Wam sie CBA dobierze do tyłka nieroby, miernoty, nałogowce, ilu emerytów za wami zagłosuje za miejsce schadzek w garazu strażackim?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Baska już się ciszy, wócinie miękną kolana. Stare wraca i tupie butami CBA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech sie juz pakuje ta chołota z charlęża
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xD napisał:
niech sie juz pakuje ta chołota z charlęża
 wczesniej jaka byla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a to chołota wasza lepsza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obydwie dobre i nieplacz otego lizaka co ci zabrali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a to kto to jest nowym soltysem w Kijanach ? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
e tam co  może sołtys  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może tak niech każdy zajmie się praniem własnych brudów, a nie wpier...dalacie się uje...banymi buciorami w czyjeś życie, zazdrościć to każdy potrafi a robić i tak nie ma komu. na..***acie jeden na drugiego a czy sami jesteście bez winy??? a może by tak zakasać rękawy i wziąść się do roboty, może to by coś zmieniło, bo gębą to każdy z was dobrze pracuje jak widać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli już to WZIĄĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...